לרגו תכנון מעגלים מודפסים בע"מ
 
עריכת מעגלים מודפסים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות לרגו - תכנון מעגלים מודפסים

 

מתכננים חכם - עורכים מהר

 
לרגו-  תכנון ועריכת מעגלים מודפסים
 
לרגו הוקמה בשנת 1984 ומאז נערכו בלרגו מעל 5,000 מעגלים שונים.
חברת לרגו נמנית עם הוותיקות והמובילות בתחום, תכנון ועריכת מעגלים מודפסים, לרגו משלבת ניסיון עשיר, ידע מקיף, תוכנת עריכה מתקדמת וצוות עורכי מעגלים מיומן, מקצועי ואחראי. צוות העורכים של לרגו כולל מומחים למגוון רחב של מעגלים מודפסים:

  • תכנון מעגלים דיגיטליים מהירים מאוד (High-speed)
  • תכנון מעגלי HDI בעלי צפיפות גדולה ביותר/
  • תכנון מעגלי תדר גבוה (RF).
  • תכנון מעגלים אנלוגיים.
  • תכנון Back Planes.
  • תכנון מעגלי זרם גבוה (Power supplies).
  • תכנון Evaluation Boards
  • תכנון מעגלים גמישים וגמישים קשיחים (Flexible).
 
חברת לרגו מאמינה במתן שירות לקוחות אדיב, מהיר ומקצועי. מטרת החברה היא לספק מענה מהיר ואיכותי, לשביעות רצונו של כל לקוח - ותיק כחדש. ניסיון רב-שנים ושימוש בטכנולוגיות החדשות בתחום "עריכת מעגלים מודפסים", עמידה בדרישות ת"י ISO 9001: 2008 וצוות עורכים מיומן היודע לתכנן מראש כל צעד - כל אלה מקצרים את זמן העריכה ומשפרים את זמן היציאה לשוק (TTM - Time To Market).

אני מאמין
אחריות החברה, בראש ובראשונה, היא ללקוחותיה, המשתמשים בשירותיה. הלקוחות מקבלים שירות מקצועי, אמין וזמין לשביעות רצונם, ולפי צורכיהם. כל שהחברה עושה חייב להיות באיכות גבוהה, תוך כדי תכנון קפדני ואיכותי.

לקוחות החברה עומדים בראש מעייניה, והם מקבלים את השירות הטוב ביותר בכל עת. החברה מאבחנת את הקשיים והמכשולים כבר בתחילת תהליך העריכה ויחד עם הלקוח מוצאת פתרונות ועורכת את המעגלים ללא קושי.

צוות העורכים של לרגו הוא משאב חשוב מאוד בחברה. שיתוף הפעולה בין העובדים מפרה את כולם והכול עם הכלים הטובים ביותר, בסביבת עבודה מהמתקדמות שיש ועם השתלמויות מקצועיות ומעשירות. הצוות מורכב מפרטים וכל אחד מהעובדים זוכה לכבוד, להכרה ולהוקרה להם הוא ראוי, לצד יחס אישי.

שיפור וייעול מתמידים הם אבני פינה בחברת לרגו - בכל רמות הפעילות. החברה שוקדת על הכנת תוכניות הדרכה חדשות, על שיפור תוכניות קיימות ומקצה אמצעים להגשמתן. החברה שואפת להיות מובילה ומצטיינת בכל מעשיה.

התקשר ללרגו 03-5626020 tal@largo.co.il